جاده سرچم‌‌ـ میان‌دو‌آب و میانه بعد از دو دهه همچنان در دست احداث

نماینده مردم میان‌دو‌آب، شاهین دژ و تکاب در مجلی با اشاره به وضعیت نامناسب جاده سرچم‌ـ میان‌دو‌آب و میانه گفت: این جاده حدود ۲۰ سال پیش کلنگ‌زنی شده است و این در حالی است که همچنان عملیات تکمیل این محور با گذشت این همه سال ادامه دارد.

روح الله بیگی ئیلانلو در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به وضعیت نامناسب جاده سرچم‌ـ میان‌دو‌آب و میانه در استان آذر‌بایجان شرفی گفت: این جاده سالانه تصادفات بسیاری را در خود شاهد بوده و بعد از گذشت ۲۰ سال از زمان کلنگ زنی همچنان عملیات اجرایی آن در حال اجرا است.

نماینده مردم میان‌دو‌آب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تا‌کنون بعد از گذشت سالیان دراز پروژه جاده سرچم‌ـ میان‌دو‌آب همچنان در دست احداث است افزود: طولانی شدن زمان تکمیل این جاده موجب هدر رفتن منابع مالی بسیار و به خطر افتادن جان انسانها در هنگام عبور از این محور شده است.

وی با بیان این مطلب که نبود علائم ایمنی و عدم وجود روشنایی کافی موجب بروز حوادث دل‌خراشی در جاده محور سرچم‌ـ میان‌دو‌آب شده است تصریح کرد: نگاه و عنایت ویژه‌ مسئولان برای تسریع در روند پیشرفت این جاده بسیار می‌تواند راه‌گشا باشد و حلال بسیاری از معضلات این منطقه در آینده خواهد بود.

بیگی ئیلانلو با تأکید بر اینکه تاکنون میلیارد‌ها ریال برای تکمیل جاده سرچم‌ـ میان‌دو‌آب هزینه شئده است گفت: تأخیر در تکمیل و بهر‌ه برداری از این جاده موجب بروز حوادث ناخوشایند شده و هر‌روزه انسان‌های بسیاری را به کام مرگ‌ می‌کشاند.

نماینده مردم میان‌دو‌آب، شاهین دژ و تکاب در مجلس با اشاره به اینکه تأمین اعتبار کافی از سوی دولت در کنار مدیریت مناسب و قوی می‌تواند مشکل جاده سرچم‌ـ میان‌دو‌آب را مرتفع کند افزود: کمبود اعتبارات کافیی ازجمله دلایل به تأخیر افتادن تکمیل این محور بوده‌ است.

عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس یاد‌آور شد: تکمیل و بهره‌برداری از جاده سر‌چم‌- میان‌دو‌آب در استان آذربایجان نیازمند عنایت ویژه مسئولان است و این در حالی است که با گذشت حدود ۲۰ سال از آغاز کلنگ زنی‌ این پروژه همچنان این محور درگیر مشکلات بوده و در صورت عدم توجه مسئولان به قتل‌گاهی برای مسافران تبدیل می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن